Intencje Mszy św. na przyszły miesiąc

Intencje Mszy św. na przyszły miesiąc

 

INTENCJE I PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

NA MIESIĄC  LISTOPAD 2018

PIĄTEK 16.11  – DZIEŃ BOŻRGO MIŁOSIERDZIA

7.00 – za ++ z wypominek rocznych i dusze w czyśćcu cierpiące

17.30 – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

18.00 – w intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego

18.00 konc. – za + Janusza Szymura (16)

SOBOTA 17.11  – święto św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, patronki FZŚ

7.00 – za + Janusza Szymura (17)

17.30 adoracja NS (w kościele) i okazja do spowiedzi św.

18.00 – za ++ z rodziny Kostaniuk i Tkocz

NIEDZIELA 18.11 – XXIV ZWYKŁA – DZIEŃ PRZYMIERZA SZENSZTATU

7.00 – za + Stefanię Bartosz

9.00 – za ++ Klarę i Pawła Robenek, rodziców z obu stron, ++ z rodziny Keller i Polok i dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 – w intencji rodzin i Kręgów Szensztackich

11.00 konc. – za + Janusza Szymura (18)

16.00nieszpory

16.30 – za + Jolantę Kula w 6 rocznicę śmierci

19.30 – za ++ Zofię i Emmanuela Sitek, ++ rodziców i rodzeństwo

PONIEDZIAŁEK 19.11 – wspomn. bł. Salomei, dziewicy

7.00 – za + Janusza Szymura (19)

18.00 – za + Macieja Rygiel

18.00 konc. – za + Eugenię Gryt w 4 rocznicę śmierci

WTOREK 20.11  – wspomn. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

7.00 – za + Janusza Szymura (20)

18.00 – za ++ Walerię i Jana Pielorz

ŚRODA 21.11  – wspomn. Ofiarowania NMP

7.00 – za + Janusza Szymura (21)

18.00 – za + Annę Bilcer i rodziców

CZWARTEK 22.11  – wspomn. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

7.00 – za ++ Cecylię i Karola Ciesielskich oraz ++ rodziców i ich rodzeństwo

7.00 – konc. za + Janusza Szymura (22)

18.00 – za ++ Annę i Adolfa Kozub

PIĄTEK 23.11  – dzień powszedni

7.00 – za + Janusza Szymura (23)

18.00 – za + Erykę Kurzydym

SOBOTA 24.11  – wspomn. świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy

7.00 – za + Janusza Szymura (24)

17.30 adoracja NS (w kościele) i okazja do spowiedzi św.

18.00 – za ++ Józefa i Albertynę Kuśka

NIEDZIELA 25.11 – UROCZYSTOŚC CHRYSTUSA KRÓLA

7.00 – za ++ Ludwika i Agnieszkę Fuks

7.00 konc. za + Janusza Szymura (25)

9.00 – za + Franciszka Nawrot

11.00 – do Boskiej Opatrzności, w intencji  Małgorzaty i Janusza Malek, z okazji 20 lat małżeństwa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o obfitość darów Bożych łask i błogosławieństwo Boże na dalsze lata wspólnego życia oraz o opiekę Matki Bożej – TD

16.00nieszpory

16.30 – W intencji miejscowej wspólnoty F.Z.Ś.

19.30 – za ++ Annę, Emmanuela, Teodora Paszek

PONIEDZIAŁEK 26.11 – wspomn. św. Leonarda z Porto Maurizio, prezbitera

7.00 – za + Janusza Szymura (26)

18.00 – za + Antoniego Michalskiego

WTOREK 27.11  – wspomn. św. Franciszka Antoniego Fasaniego, prezbitera

7.00 – za + Janusza Szymura (27)

18.00 – za + Hildegardę Kuczaty, męża Stanisława, ++ rodziców z obu stron

ŚRODA 28.11  – dzień powszedni

7.00 – za ++ Anielę i Ryszarda Kufieta

7.00 konc. za + Janusza Szymura (28)

18.00 – za + Bolesława Oślizło w rocznicę śmierci

CZWARTEK 29.11  – święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego

7.00 – za + Janusza Szymura (29)

18.00 – za ++ Bronisława Wawoczny oraz żonę Józefę

PIĄTEK 30.11  – święto św. Andrzeja, Apostoła

7.00 – za + Janusza Szymura (30)

18.00 – za + Alfreda Krauzy

INTENCJE I PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

NA MIESIĄC  GRUDZIEŃ  2018

aktualizacja: 16.11.2018 r.

SOBOTA 01.12  – I sobota miesiąca

7.00 – za ++ Alicję, Henryka i Jana Fajkus

Po Mszy – nabożeństwo pierwszosobotnie

17.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP

18.00 – za ++ Helenę, Bertę i Justyna Fuks

NIEDZIELA 02.12 – I ADWENTOWA

7.00 – za + Zygmunta Gaszka

9.00 – za + Ryszarda Konsek

11.00 – za + Elżbietę i Artura Holona

16.00Nieszpory

16.30 – w intencji dzieci przyjmujących chrzest i rocznicowych

19.30 – za ++ Marię Duda i córkę Łucję

PONIEDZIAŁEK 03.12 – wspomn. św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

6.45 – w intencji Czesława Broża w 30 dniu po śmierci

18.00 –  REZERWACJA (P. KUCZERA)

WTOREK 04.12  – wspomn. św. Barbary, dziewicy i męczennicy

6.45 – za + Teresę Pardyl – od kuzynek

8.30 – do Boskiej Opatrzności, ku czci św. Barbary, w intencji wszystkich górników

18.00 – za + Mariana Szrubarz

ŚRODA 05.12  – dzień powszedni

6.45 – do Boskiej Opatrzności, w intencji Szczepana z okazji urodzin, siostry Antoniny i Mamy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo oraz o opiekę Najświętszej Maryi Panny

18.00 – do Boskiej Opatrzności, w intencji Marka Małek w 18 rocznicę urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo oraz o opiekę Najświętszej Maryi Panny

CZWARTEK 06.12  –  I czwartek miesiąca – DZIEŃ POŚWIĘCENIA NASZEGO KOŚCIOŁA

6.45 – o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

Po Mszy św. nabożeństwo pierwszoczwartkowe   

18.00 – w intencji Parafian z okazji kolejnej rocznicy poświęcenia naszego kościoła parafialnego

18.00 konc. – do Boskiej Opatrzności, w intencji Szymona Augustyn w 40 rocznicę urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo oraz o opiekę Najświętszej Maryi Panny – TD

PIĄTEK 07.12  – I DZIEŃ TRIDUUM MARYJNEGO – I piątek miesiąca

6.45 – za ++ Gabrielę i Jerzego Datko oraz ++ rodziców

Po Mszy św. – nabożeństwo pierwszopiątkowe  

17.15 nabożeństwo różańcowe

18.00 – za ++ Konstantego i Bertę Mądrzyk

SOBOTA 08.12  –  II DZIEŃ TRIDUUM MARYJNEGO –

Wewnętrzne uroczystości odpustowe ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.00 – za ++ z rodziny Gamoń

          Po Mszy św. – Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

9.00 –  za ++ z rodzin: Smołka, Jadowski i Musialik

9.00 – konc. w intencji Dzieci Maryji z okazji ich święta patronalnego.

12.00 GODZINA ŁASKI połączona z nabożeństwem maryjnym

17.00 adoracja NS (w kościele) i okazja do spowiedzi św.

17.15 nabożeństwo różańcowe

18.00 – za + Józefa Cyran w kolejną rocznicę śmierci

(poświęcenie medalików dzieci I Komunii Świętej)

NIEDZIELA 09.12 – II ADWENTOWA – III DZIEŃ TRIDUUM MARYJNEGO

Zewnętrzne uroczystości odpustowe ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.00 – za + Cecylię Bocheńską w 7 rocznicę śmierci

9.00 – za ++ Bronisławę Datko, męża Józefa, córkę Klarę, synów Hieronima i Jerzego, rodziców z obu stron, ++ z rodziny Keller i Polok oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

11.00 – w intencji parafian

11.00 konc. 1 –  INTENCJA WOLNA

11.00 konc. 2INTENCJA WOLNA

16.00nieszpory odpustowe

16.30 – za + Marię Brantwein w 20 rocznicę śmierci

19.30 – za + Gertrudę Porwoł

PONIEDZIAŁEK 10.12 – dzień powszedni

6.45 – za ++ Franciszkę i Fabiana Paszek; ++ rodziców i dzieci

18.00 – za ++ Marię i Augustyna Hanak i 3 synów

WTOREK 11.12 – dzień powszedni

6.45 – za ++ Anielę i Wojciecha Gabrysz – w rocznicę śmierci

18.00 – za ++ Pelagię i Maksymiliana Lubszczyk

ŚRODA 12.12  – dzień powszedni

6.45 – do Bożego Miłosierdzia za ++ męża Waltera, synów Jerzego i Janusza

18.00 – za + Marię Wacławczyk w 1 rocznicę śmierci

CZWARTEK 13.12  –  DZIEŃ FATIMSKI

6.45 – do Boskiej Opatrzności, w intencji Łucji Zielonka z okazji 88 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo oraz o opiekę Najświętszej Maryi Panny – TD

17.15 różaniec fatimski

18.00 – w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

Po Mszy św. – II cz. nabożeństwa fatimskiego z wyczytaniem intencji modlitewnych. (Prosimy przynieść świece).

PIĄTEK 14.12. – dzień powszedni

6.45 – za ++ Jana Wawoczny, rodziców Gertrudę i Ludwika, dwuch braci i bratową

18.00 –  za + Sławomira Chocian – od rodziny Szlązak, Zimończyk i Drajok

SOBOTA 15.12  – dzień powszedni

7.00 – za + Halinę Truch

17.30 adoracja NS (w kościele) i okazja do spowiedzi św.

18.00 – za ++ Emanuela Krakowczyk i jego rodziców

NIEDZIELA 16.12 – III ADWENTOWA

7.00 – za + Henryka Fajkus w 9 rocznicę śmierci

9.00 – za + Antoniego Woryna

11.00 – do Miłosierdzia Bożego za + Zygmunta Kulik w 2 rocznicę śmierci

16.00nieszpory

16.30 – za + Norberta Kozub

19.30 – za + Janusza Gabrysz w 2 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK 17.12 – dzień powszedni  

6.45 – za + Annę Marię Ryszka w 18 rocznicę śmierci

18.00 –  INTENCJA WOLNA

WTOREK 18.12  – dzień powszedni

6.45 – za + Mariolę Pielorz

18.00 – w intencji rodzin i Kręgów Szensztackich

ŚRODA 19.12  – dzień powszedni  

6.45 – za ++ Wiktorię i Edwarda Widuch

18.00 – za + Jana Bilcer i rodziców

CZWARTEK 20.12  – dzień powszedni    

6.45 – za ++ Wilhelma i Emilię Pojda

6.45 konc. – za dzieci – urodzinowa

18.00 – do Boskiej Opatrzności, w intencji matki chrzestnej Małgorzaty i syna Antoniego, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo oraz o opiekę Najświętszej Maryi Panny

PIĄTEK 21.12  – DZIEŃ BOŻRGO MIŁOSIERDZIA

6.45 – za ++ z rocznych wypominek i dusze w czyśćcu cierpiące

17.30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

18.00 – w intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego

SOBOTA 22.12  – dzień powszedni  

7.00 – za ++ rodziców Jana i Emilię Boczek, Piotra, Marijannę i Władysławę Malara

17.30 adoracja NS (w kościele) i okazja do spowiedzi św.

18.00 – za + Zygmunta Szweda w rocznicę śmierci

NIEDZIELA 23.12 – IV ADWENTOWA

7.00INTENCJA WOLNA

9.00 – za ++ Rudolfa i Eugenię Marcol

11.00 – za + Erwina Niksza

16.00nieszpory

16.30 – za + Bolesława Koch

19.30 – za + Tadeusza Rygiel

PONIEDZIAŁEK 24.12 – dzień powszedni

7.00 – do Boskiej Opatrzności, w intencji Anieli z okazji 99 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo oraz o opiekę Najświętszej Maryi Panny – TD

9.00INTENCJA WOLNA

9.00 konc. – w intencji dzieci naszej parafii

(spowiedź do godz. 12.00)

WTOREK 25.12  – UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

0.00 Pasterka – w intencji parafian

0.00 Pasterka – konc. INTENCJA WOLNA

0.00 Pasterka – konc. INTENCJA WOLNA

7.00INTENCJA WOLNA

9.00 – za ++ Elfrydę i Alojzego Kaczmarczyk

11.00 – za ++ Ryszarda Wrzosek, żonę Klarę i rodziców z obu stron

16.30 – za + Krystynę Strządała

19.30INTENCJA WOLNA

ŚRODA 26.12  – II DZIEŃ BOŻEGO NARODZENIA

7.00 – za ++ górników naszej parafii

9.00 – za + Jerzego Brzezinka

11.00 –  INTENCJA WOLNA

16.00kolędowanie

16.30 – do Boskiej Opatrzności, w intencji rodziny Ćwięczek, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo oraz o opiekę Najświętszej Maryi Panny

19.30INTENCJA WOLNA

CZWARTEK 27.12  – święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty 

7.00INTENCJA WOLNA

18.00 – za ++ Różę Baron w 8 rocznicę śmierci, + męża Sylwestra, za ++ z obu rodzin

PIĄTEK 28.12  – święto św. Młodzianków, męczenników

7.00INTENCJA WOLNA

10.00 – w intencji dzieci z okazji Święta Młodzianków

18.00 –  INTENCJA WOLNA

SOBOTA 29.12  – V dzień w Oktawie Bożego Narodzenia   

7.00INTENCJA WOLNA

17.30 adoracja NS (w kościele) i okazja do spowiedzi św.

18.00 – za ++ Agnieszkę i Wilhelma Stronczek

NIEDZIELA 30.12 – ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

7.00INTENCJA WOLNA

9.00 – za + Renatę Chrzanowską w 1 rocznicę śmierci

11.00 –  INTENCJA WOLNA

16.00kolędowanie

16.30 – w intencji miejscowej wspólnoty F.Z.Ś.

19.30 – za + Augustyna Androsz

PONIEDZIAŁEK 31.12 – wspomn. św. Sylwestra

7.00INTENCJA WOLNA

16.00 –  Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku

16.30 – do Boskiej Opatrzności,  z podziękowaniem za szczęśliwie przeżyty 2018 rok

16.30 konc. 1 –  w intencji chorych górników i wdów po zmarłych górnikach

16.30 konc. 2 –  w intencji naszego domu zakonnego

23.30Adoracja NS (w kościele)