Intencje Mszy św. na przyszły miesiąc

 

INTENCJE I PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

NA MIESIĄC  Czerwiec  2018

PIĄTEK 01.06 – wspomn. św. Justyna – I Piątek miesiąca – DZIEŃ DZIECKA

7.00 – za + Różę Zimoń

17.00 – godzina św. i okazja do spowiedzi św.

17.30 – nabożeństwo pierwszopiątkowe

18.00 – do Najświętszej Głowy Przybytku Mądrości Bożej w intencji rodziny Cudo o obfitość darów Bożych łask

SOBOTA 02.06 – I sobota miesiąca

6.30 – różaniec

7.00 – za + Różę Zimoń

17.15 – różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP

18.00 – do Boskiej Opatrzności, za przyczyną Matki Najświętszej, z podziękowaniem z otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Wojciecha z okazji kolejnej rocznicy urodzin

NIEDZIELA 03.06 – IX ZWYKŁA

7.00 – za + Wacława Zasadę w 14 rocznicę śmierci

9.00 – do Boskiej Opatrzności, za przyczyną Matki Najświętszej, z podziękowaniem z otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Piotra Augustyn z okazji kolejnej rocznicy urodzin

11.00 – do Boskiej Opatrzności i Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji Zbigniewa, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

Chrzest po Mszy św.: Żebrak, Bródka, Nowrot

16.00nabożeństwo czerwcowe

16.30 – w intencji dziecka przyjmującego chrzest Julii Czerniak, jej rodziców i chrzestnych

19.30 – za + Alojzego i Bolesławę Koch

PONIEDZIAŁEK 04.06 – dzień powszedni

7.00 –  za + Różę Zimoń

18.00 – za ++ Krystynę i Jerzego Hajok i ich rodziców

WTOREK 05.06 – wspomn. św. Bonifacego

7.00 –  za + Różę Zimoń

12.00 – ślub: w intencji nowożeńców Ireneusza Hnida – Monikę Gawlik

18.00 – u czci św. Antoniego z Padwy w intencjach za żyjących 

ŚRODA 06.06 – dzień powszedni

7.00 –  za + Różę Zimoń

18.00 – za ++ Władysławę i Franciszka Szrubarz, Krystynę Rapior

CZWARTEK 07.06 – wspomnienie bł. Męczenników z Pariacoto

7.00 –  do Boskiej Opatrzności za przyczyną Matki Najświętszej, św. Franciszka i bł. Męczenników – o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

18.00 – za + Augustynę Rduch

18.00 – konc. za + Różę Zimoń

PIĄTEK 08.06 – UROCZYSTOŚĆ NS PANA JEZUSA

7.00 – za + Różę Zimoń

9.00 – rezerwacja  

17.00 – Nabożeństwo do NSPJ

18.00 – za ++ Krzysztofa i Antoniego Zientek

SOBOTA 09.06 – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

7.00 – w intencji Beaty i Jarosława

17.30 – Adoracja NS (w kościele) i okazja do spowiedzi św.

18.00 – w intencji Lucyny Matuszczyk z okazji 50 rocznicy urodzin – TD

NIEDZIELA 10.06 – X ZWYKŁA

7.00 – do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Andrzeja z okazji 70 rocznicy urodzin oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny – TD

9.00 – za + Marię Sobczyk

11.00 – za + Stanisława Adamczyk w 2 rocznicę śmierci

Chrzest po Mszy św.: Szebera Ryszard

16.00nabożeństwo czerwcowe  

16.30 – za ++ Gertrudę Gorzolnik i męża Pawła

19.30 – za ++ Huberta Gogolok, żonę Teresę, rodziców i teściów

PONIEDZIAŁEK 11.06 – wspomn. św. Barnaby

7.00 –  za + Różę Zimoń

18.00 – w intencji rodziny Wojaczek

18.00 – konc. za + Grzegorza Fajkis w I rocznicę śmierci

WTOREK 12.06 – wspomn. bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka

7.00 –  Do Bożego Miłosierdzia za + męża Waltera oraz synów Jerzego i Janusza

7.00 – konc. za + Różę Zimoń

18.00 – za ++ Justyna i Helenę Fuks   

ŚRODA 13.06 – Święto św. Antoniego z Padwy – DZIEŃ FATIMSKI

6.30 – różaniec

7.00 – za ++ Sylwestra Baron w 18 rocznicę śmierci, Różę Baron i ++ z rodziny z obu stron 

17.15 – różaniec fatimski

18.00 – w intencji czcicieli MB Fatimskiej

18.00 – konc. za + Różę Zimoń

18.45 – II część nabożeństwa fatimskiego

CZWARTEK 14.06 – wspomn. bł. Michała Kozala

7.00 –  za + Różę Zimoń

18.00 – w intencji absolwentów z okazji ukończenia 50-lecia ukończenia Szkoły Podstawowej

PIĄTEK 15.06 wspomn. bł. Jolanty – DZIEŃ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

7.00 – za ++ z rocznych wypominek i dusze w czyśćcu cierpiące

17.30 – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

18.00 – w intencji czcicieli Bożego Miłosierdzia

18.00 – konc. za + Różę Zimoń

SOBOTA 16.06 – dzień powszedni

7.00 – R.D.D.

7.00 – konc. za + Różę Zimoń

14.00 w intencji Anny Złotoś z okazji 40 rocznicy urodzin – TD

15.30 w intencji Absolwentów SP nr 6 w Zamysłowie z okazji spotkania rocznikowego – o Boże błogosławieństwo dla żyjących i życie wieczne dla ++ absolwentów i nauczycieli

17.30 – Adoracja NS (w kościele) i okazja do spowiedzi św.

18.00 – za ++ Emanuela Krakowczyk i jego rodziców

NIEDZIELA 17.06 – XI ZWYKŁA

7.00 – za ++ Bronisławę i Alojzego Piontek

7.00 – konc. za + Różę Zimoń

9.00 – do Boskiej Opatrzności w intencji naszego szafarza – Jarosława Pydyn, z okazji kolejnej rocznicy urodzin

11.00 – do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo Świętej Rodziny w intencji rodziny Kaczmarczyk, z prośbą o obfitość darów Bożych łask

11.00 – konc. w intencji Pauliny Popczyk z okazji 18 rocznicy urodzin

16.00nabożeństwo czerwcowe 

16.30 – za ++ Zygmunta i Helenę Firut

19.30 – za + Jana Szymurę

PONIEDZIAŁEK 18.06 – dzień powszedni

7.00 –  za ++ Rudolfa i Eugenię Marcol

18.00 – w intencji Rodzin Szensztackich i Kręgów przyjmujących kapliczkę MB Pielgrzymującej

18.00 – konc. za + Różę Zimoń

WTOREK 19.06 dzień powszedni

7.00 –  za + Różę Zimoń

18.00 –  za ++ Zofie i Piotra Włosińskich

ŚRODA 20.06 – dzień powszedni

7.00 – za + Różę Zimoń

18.00 – za ++ rodziców Iwona i Anielę Bisgwa

CZWARTEK 21.06 – wspomn. św. Alojzego Gonzagi

7.00 – za + Różę Zimoń

18.00 – za + Henryka Żegnałek w 15 rocznicę śmierci

PIĄTEK 22.06 dzień powszedni

7.00 – za + Różę Zimoń

9.00 – w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły – z okazji zakończenia roku szkolno-katechetycznego

18.00 – do Boskiej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Najświętszej w intencji Marty Palarz z okazji 95 rocznicy urodzin o obfitość darów Bożych łask – TD

SOBOTA 23.06 – dzień powszedni

7.00 – za + Różę Zimoń

17.30 – Adoracja NS (w kościele) i okazja do spowiedzi św.

18.00 – za + Paulinę Zysk w I rocznicę śmierci

18.00 – konc. za + Jana Karwot w II rocznicę śmierci

NIEDZIELA 24.06 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

7.00 – za + Krystynę Zając w rocznicę śmierci

9.00 – do Boskiej Opatrzności w intencji Klaudii z okazji 20 rocznicy urodzin

11.00 – za + Różę Zimoń

16.00nabożeństwo czerwcowe 

16.30 – w intencji miejscowej wspólnoty FZŚ

19.30 – za ++ Helenę i Alojzego Waleckich

PONIEDZIAŁEK 25.06 – dzień powszedni

7.00 –  do Boskiej Opatrzności, za przyczyną Matki Najświętszej w intencji Róży Malara z okazji 70 rocznicy urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o obfitość darów Bożych łask – TD

18.00 – za ++ Martę i Henryka Musiolik

18.00 – konc. za + Różę Zimoń

WTOREK 26.06 dzień powszedni

7.00 –  za + Różę Zimoń

18.00 –  za + Krystyny Tochwin w 10 rocznicę śmierci oraz za + Michała w 5 rocznicę śmierci

ŚRODA 27.06 – dzień powszedni

7.00 – za + Różę Zimoń

18.00 – za ++ Marka i rodziców

CZWARTEK 28.06 – wspomn. św. Ireneusza

7.00 –  za + Różę Zimoń

18.00 – za ++ Franciszka Adamczyk, rodziców Martę i Antoniego oraz Huberta Kozielskiego

PIĄTEK 29.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

7.00 – za + Różę Zimoń

9.00 – za ++ Elżbietę i Artura Holona

18.00 – za ++ Jana Pielorz i żonę Walerię

SOBOTA 30.06 – dzień powszedni

7.00 – za + Erharda Bartosz

7.00 – konc. za + Różę Zimoń

17.30 – Adoracja NS (w kościele) i okazja do spowiedzi św.

18.00 – za ++ Marię i Ryszarda Woźnica

18.00 – konc. za + Alicję Potempa