Nabożeństwa


Nabożeństwa miesięczne:

Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

Nabożeństwo październikowe o godz. 17.15. (w niedzielę 0 15.45)

Nabożeństwo fatimskie każdego 13-ego dnia miesiąca o 17.30 różaniec fatimski i po Mszy św. o godz. 18.00 (lub 12-ego, gdy 13-ego wypadnie w niedzielę)

Msza św. z odnowieniem zawierzenia Niepokalanemu Sercu NMP – w każdą I sobotę miesiąca. (z możliwością uczczenia relikwii św. Maksymiliana M. Kolbego)

Nabożeństwo ku czci Męczenników z Pariacoto, bł. Michała i Zbigniewa – w każdy 7 dzień miesiąca (z możliwością uczczenia ich relikwii)

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w każdą sobotę w kaplicy św. Floriana o godz. 15.00 ( za wyjątkiem okresu zimowego) oraz w każdy III piątek miesiąca w kościele parafialnym o godz. 17.30

Msza św. za zmarłych z wypominek w każdy III piątek miesiąca o godz. 7.00

Msza św. za żyjących – ku czci św. Antoniego w każdy I wtorek miesiąca o godz. 18.00 (w styczniu, lipcu i sierpniu o godz. 7.00)

Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym – w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.45

Droga Krzyżowa z wyczytaniem wypominek za zmarłych – w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17.30

Godzina Święta – adoracja NS i okazja do spowiedzi św. – w każdy I piątek miesiąca

.

Nabożeństwa Tygodniowe:

Niedziela o 16.00 nieszpory albo inne nabożeństwo.
Wtorek do świętego Antoniego po Mszy św. porannej i wieczornej, w tym dniu jest kolekta na cele charytatywne.
Czwartek do św. Franciszka po Mszy św. porannej. Natomiast po Mszy szkolnej o godz. 18.00 – nabożeństwo w zależności, który czwartek miesiąca, w odpowiedniej kolejności: do bł. Męczenników z Pariacoto, do św. Jana Bosko, św. Franciszka, do św. Antoniego i do św. Maksymiliana M. Kolbego. 
Piątek Droga Krzyżowa po porannej Mszy św. (za wyjątkiem okresów Bożego Narodzenia i Wielkanocy)
Sobota nabożeństwo do NMP po Mszy św. porannej, odpowiednio do kolejnej soboty: Niepokalanego Serca NMP, Niepokalanego Poczęcia, Nieustającej Pomocy, Trzykroć Przedziwnej Pani  Szensztackiej oraz MB – Matki Jedności (zwanej lokalnie MB Zamysłowskiej)
Sobota 17.30 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu przed Mszą św. wieczorną