Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

18 listopada 2018 r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 

1)      Zapraszamy na nieszpory dziś o godz. 16.00.

2)      Od przyszłej niedzieli – Niedzieli Chrystusa Króla, kończącej rok liturgiczny – będzie wystawiony pod chórem KOSZ MIŁOSIERDZIA, w którym można składać długoterminowe produkty żywnościowe. Posłużą one do zrobienia paczek świątecznych dla potrzebujących i ubogich naszej parafii. Zaś do skarbony obok można składać ofiary na ten cel. Za każdy dar serca dziękujemy.

3)      W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo do MB Trzykroć Przedziwnej.

4)    W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.00 będzie obrzęd ustanowienia nowych ministrantów. Serdecznie zapraszamy na tą uroczystość rodziny naszych kandydatów. O 14.30 spotkanie FZŚ.

5)   Zapraszamy chętnych do włączenia się w parafialny kiermasz odpustowy. Można zrobić ozdoby świąteczne lub upiec ciasto. Prosimy o zgłoszenia. Dochód ze sprzedaży, wzorem ubiegłego roku, zostanie przeznaczony na wyjazdy rekolekcyjno-wakacyjne dla dzieci z grup parafialnych.

6)   Prosimy o zgłaszanie się osób, które chciałyby ofiarować choinki do tegorocznej stajenki Bożonarodzeniowej.

7)   Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego i innych czasopism religijnych. Zachęcamy do zapoznania się z treścią ulotki, znajdującej się w koszyku pod chórem, dotyczącej idei różańca za dzieci. Szczegóły także na internetowej stronie parafialnej.

 

 

 

Życzymy błogosławionego tygodnia oraz opieki Niepokalanej Matki.