Intencje Mszy św.

Intencje i nabożeństwa bieżącego tygodnia

SOBOTA, 24 WRZESIEŃ
18.00 1. Za ++ Gertrudę i Nikodema Wenglorz, Gertrudę i Alfreda Dragon i Zbigniewa Gatnar
  2. Za + Łucję Lampert – greg.
 
NIEDZIELA, 25 WRZESIEŃ
8.00 Rezerwacja R.D.D.
10.00 1. za ++ Wandę i Jana Rolka, ich rodziców, syna, synową i zięciów
  2. za + Łucję Lampert – greg.
12.00 1. Dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin Zasadów i Grzegoszczyków
  2. W intencji Mileny Chrośnik w 1 rocznicę urodzin i sakramentu Chrztu św.
19.30 Za + Otylię Paszenda w 1 rocznicę jej śmierci
 
PONIEDZIAŁEK, 26 WRZESIEŃ – św. męczenników Kosmy i Damiana
Ad lib. (w kaplicy klasztornej) Za + Łucję Lampert – greg.
8.00 Za ++ Wacławę i Stefana Gąsiorowskich oraz rodziców z obu stron
 
WTOREK, 27 WRZESIEŃ – św. Wincentego a Paulo
Ad lib. (w kaplicy klasztornej) Za + Łucję Lampert – greg.
18.00 Za + Elżbietę Cudo w 12 rocznicę jej śmierci
 
ŚRODA, 28 WRZESIEŃ – św. Wacława
Ad lib. (w kaplicy klasztornej) Za + Łucję Lampert – greg.
8.00 1. W intencji parafian w podziękowaniu za życzliwość – od br. Hiacynta Doreńskiego OFM
  2. Za + o. Nikodema OFM
  Nabożeństwo do św. Józefa
   
CZWARTEK, 29 WRZESIEŃ – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
Ad lib. (w kaplicy klasztornej) Za + Łucję Lampert – greg.
18.00 1. Za ++ Wojciecha Kulik, dwie żony: Marię  Franciszkę
  2.  Za + Ireneusza Ryszkę – od przyjaciół
Modlitwa do św. Franciszka o pokój na świecie
Po Mszy św. – Spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców
20.00 Wyjazd indywidualny FZŚ do TURZY SLĄSKIEJ na Noc Pokuty
 
PIĄTEK, 30 WRZESIEŃ – św. Hieronima
Ad lib. (w kaplicy klasztornej) Za + Łucję Lampert – greg.
8.00 W intencji Brygidy z prośbą o łaskę zdrowia, umocnienie wiary i rozeznanie życiowej drogi zgodnie z Bożą wolą.
8.30 Droga Krzyżowa
15.00 Nabożeństwo Koronki do Bożego Miłosierdzia
17.00 Spotkanie Rodzin Szensztackich
   
I SOBOTA, 1 PAŹDZIERNIK
8.00 W intencji FZŚ z Zamysłowa – o wszelkie potrzebne dary Bożych łask
Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP 
14.00 Ślubna: Dorota Słomka i Patryk Oleś
18.00 1. Za + Jana Lampert – greg.
  2. Za + Dariusza Krawczyka – od rodziny Włosińskich ze Sosnowca
  Nauki przedchrzcielne
   
NIEDZIELA, 2 PAŹDZIERNIK
8.00 1. Za ++ Justyna, Bertę i Helenę Fuks
  2. Za + Jana Lampert – greg.
10.00 Za + Martę Czaja
  Po Mszy św. spotkanie rodziców i dzieci Pierwszokomunijnych i wczesnokomunijnych
11.30 Nabożeństwo różańcowe
12.00 1. W intencji Aleksandry i Krzysztofa w 25 rocznicę ślubu z podziękowaniem za dar sakramentu, za wszelkie otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej oraz dalsze Boże błogosławieństwo w realizowaniu małżeńskiego i rodzinne życia – TD
  2. W intencji Stanisława Konsek z okazji 1 rocznicy urodzin
  Roczek: Stanisław Konsek
19.30 Za ++ Krystynę i Herberta Kapała
 
PONIEDZIAŁEK, 3 PAŹDZIERNIK – Wigilia uroczystości św. Franciszka – TRANSITUS
8.00 Za + Rudolfa Pieter – od przyjaciół
18.00 1. Za ++ Jerzego i Krystynę Hajok oraz ich rodziców
  2. Za + Jana Lampert – gerg.
  3. W intencji wspólnoty Braci Kacpra, Grzegorza i Ernesta z okazji ich święta patronalnego, o wszelkie dary Bożych łask – od parafian
18.30 Nabożeństwo TRANSITUS połączone z różańcem