Odwiedziny duszpasterskie – kolęda 2019/2020

Lp.

dzień

dzień tygodnia

godz.

ulica

(z pewnymi wyjątkami)

rozpoczęcie trasy wg porządku:

1.         

26.12

Czwartek

14.00

Franciszkańska 28 – 12,

indywidualne zgłoszenia wizyty duszp.

2.         

27.12

Piątek

15.00

ul. Dolna 108 – 78

3.         

27.12

Piątek

15.00

ul. Dolna 56 – 36  

4.         

27.12

Piątek

15.00

ul. Dolna 28 – 4

5.         

27.12

Piątek

15.00

ul. Dolna 115 – 79

6.         

28.12

Sobota

13.00

ul. Dolna 73 – 63a; 81h – 83g; 61d – 61

7.         

28.12

Sobota

13.00

ul. Dolna 59a – 47b

8.         

28.12

Sobota

13.00

ul. Dolna 45 – 31a

9.         

28.12

Sobota

13.00

ul. Dolna 23 – 1

10.     

29.12

Niedziela

14.00

ul. Pod Szybem 4a – 10; Leśna 32 – 4a

11.     

29.12

Niedziela

14.00

ul. Nacyńska 29 – 1

12.     

29.12

Niedziela

14.00

ul. Środkowa 30 – 3 (na przemian: parzyste i nieparzyste)

13.     

29.12

Niedziela

14.00

ul. Gołębia 30 – 11 (na przemian: parzyste i nieparzyste)

14.     

30.12

Poniedziałek 

15.00

ul. Pod Lasem 50 – 18 i 27 – 37e

15.     

30.12

Poniedziałek 

15.00

ul. Pod Lasem 57b – 39

16.     

30.12

Poniedziałek 

15.00

ul. Pod Lasem 83a – 61

17.     

30.12

Poniedziałek

15.00

ul. Pod Lasem 98 – 78

18.     

02.01

Czwartek

15.00

ul. Bratnia 60a – 41 (na przemian: nieparzyste i parzyste)

19.     

02.01

Czwartek

15.00

ul. Bratnia 42 – 2 (na przemian: parzyste i nieparzyste)

20.     

02.01

Czwartek

15.00

ul. Woryny 27 – 6 (na przemian: parzyste i nieparzyste)

21.     

03.01

Piątek

15.00

ul. Jarzynowa 45 – 25 (tylko nry nieparzyste)

22.     

03.01

Piątek

15.00

ul. Jarzynowa 64 – 10  (tylko nry parzyste)

23.     

03.01

Piątek

15.00

ul. Jarzynowa (osiedla) 9 – 7 oraz 8 – 4

24.     

04.01

Sobota

13.00

ul. Niedobczycka 104a – 48

25.     

04.01

Sobota

13.00

ul. Niedobczycka 42 – 2

26.     

04.01

Sobota

13.00

ul. Niedobczycka 107 – 81

27.     

05.01

Niedziela

14.00

ul. Niedobczycka 79b – 45a

28.     

05.01

Niedziela

14.00

ul. Niedobczycka 41 – 1

29.     

05.01

Niedziela

14.00

ul. Cyrana 11 – 17 i 26 – 12

30.     

06.01

Poniedziałek

14.00

ul. Barwna 6 – 2

31.     

06.01

Poniedziałek

14.00

ul. Barwna 12 – 8

32.     

06.01

Poniedziałek

14.00

ul. Barwna 16 – 14 oraz 17 – 29

33.     

06.01

Poniedziałek

14.00

ul. Hoża 64 – 6

34.     

07.01

Wtorek

15.00

ul. Hoża 47 – 27

35.     

07.01

Wtorek

15.00

ul. Hoża 25 – 1 (na przemian: nieparzyste i parzyste)

36.     

07.01

Wtorek

15.00

ul. Plebiscytowa 48 – 10, Stolarskiego (nry od ul. Plebiscytowej)

37.     

07.01

Wtorek

15.00

ul. Plebiscytowa 53b – 13

38.     

08.01

Środa

15.00

ul. Polna 45 – 4 (na przemian: parzyste i nieparzyste)

39.     

08.01

Środa

15.00

ul. Polna 28 – 60 (na przemian: parzyste i nieparzyste)

40.     

08.01

Środa

15.00

ul. Pełczyńskiego od nr 5, Stolarskiego, Ujejskiego do nr 37a

41.     

08.01

Środa

15.00

ul. Liściasta 81 – 38

42.     

09.01

Czwartek

15.00

ul. Liściasta 53 – 6; Witosa 16a – 14a

43.     

09.01

Czwartek

15.00

ul. Witosa 78 – 50

44.     

09.01

Czwartek

15.00

ul. Witosa  48c – 32

45.     

09.01

Czwartek

15.00

ul. Witosa 30a – 4

46.     

10.01

Piątek

15.00

ul. Witosa 77 – 55

47.     

10.01

Piątek

15.00

ul. Witosa 51 – 27

48.     

10.01

Piątek

15.00

ul. Witosa 19h – 3

49.     

10.01

Piątek

15.00

ul. Wodzisław. 163 – 205, Zamiejska 6 – 19c, Wodzisł. 193e

50.     

11.01

Sobota 

13.00

ul. Wodzisławska 159e  – 147a

51.     

11.01

Sobota 

13.00

ul. Wodzisławska 198 – 154

52.     

11.01

Sobota 

13.00

ul. Wodzisławska 150 – 132

53.     

11.01

Sobota 

13.00

ul. Wodzisławska 130b – 92

54.     

12.01

Niedziela

14.00

ul. Wodzisławska 141c – 101

55.     

12.01

Niedziela

14.00

KOLĘDA DODATKOWA