Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

23 września 2018 r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1)   Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary, przeznaczone na Wydział Teologiczny UŚ.

2)   Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

3)   Zachęcamy również do jak najczęstszej adoracji Jezusa Eucharystycznego w kaplicy MB Częstochowskiej; zachęcamy także uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu oraz do modlitwy różańcowej, którą odmawiamy codziennie o 6.30 w kościele.

4)   Spotkanie organizacyjne – dla dzieci komunijnych i ich rodziców w poniedziałek, 24 września; dla bierzmowańców i ich rodziców – w piątek, 28 września. Spotkania odbędą się w kościele po Mszy o godz. 18.00.

5)   W środę swoje imieniny obchodzi Ks. Abp Senior Damian Zimoń. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

6)   W piątek spotkanie Rodzin Szensztackich, rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00.

7)   W sobotę przypada święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. O 7.00 – Msza św. dziękczynna w intencji uczestników pielgrzymki parafialnej do Niepokalanowa w tym roku.

8)   W niedzielę o 14.30 spotkanie FZŚ i Msza św. w ich intencji o 16.30.

9)   Polecamy lekturę Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy małą niespodziankę oraz Małego Gościa dla dzieci, również z różańcową niespodzianką i nie tylko.

10)    Pielgrzymka nauczycieli i pracowników oświaty do Piekar śl. – 6 października, początek o godz. 10.30.

10)    OGŁOSZENIE RADY DZIELNICY: W sobotę 29 września z placu kościelnego o godz. 14.00 wyruszy IV Rajd Rowerowy po Zamysłowie. Zakończenie rajdu przy ul. Pełczyńskiego na Rajza Punkcie, gdzie odbędzie się również spotkanie przy ognisku (kiełbaski – gratis). Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Ogłoszenie Prezydenta Rybnika: W dniach 17-23 września br. mieszkańcy Rybnika będą mogli oddać swój głos na projekty, które zostaną zrealizowane w przyszłym roku w ramach budżetu obywatelskiego. Szczegóły na miejskiej stronie internetowej www.rybnik.eu

 

Wszystkim uczestnikom liturgii życzymy błogosławionego tygodnia
i opieki Niepokalanej – Trzykroć Przedziwnej Pani i Matki Jedności.