Ogłoszenia duszpasterskie

33 Niedziela zwykła

17 listopada 2019 r. 

  1. W poniedziałek, Dzień Przymierza Szensztatu. Zachęcamy do udziału we Mszy św. wszystkich członków Kręgów i Rodzin Szensztackich, przyjmujących kapliczkę MB Trzykroć Przedziwnej.
  2. Także w poniedziałek, po wieczornej Eucharystii, spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych między innymi w sprawie strojów komunijnych.
  3. W środę przypada dzień imienin zakonnych o. Oktawiusza. Z powodu wyjazdu służbowego niestety nie będzie on obecny w tym dniu. Msza św. za o. Oktawiusza zostanie odprawiona o 7.00.
  4. W czwartek o 15.00 Msza św. za zmarłych członków klubu seniora, a po niej spotkanie.
  5. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zbiórka na Fundację Pomoc Kościołowi na Wschodzie oraz będzie rozprowadzane ciasto. Zebrane fundusze posłużą na dofinansowanie wyjazdu pielgrzymkowego Dzieci Maryji. W ich imieniu składamy serdeczne podziękowanie za dotychczasową pomoc, życzliwość i hojność.
  6. W ramach Dni Cecyliańskich, także w przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 12.00, zaśpiewa u nas chór „Cecylia”.
  7. Ofiary na nowe tło do stajenki Bożonarodzeniowej składamy do specjalnej skarbony pod chórem. Prosimy także o zgłaszanie się osób, planujących wycinkę drzew choinkowych, które mogą posłużyć do dekoracji tegorocznej Stajenki.
  8. Zachęcamy do rezerwowania intencji mszalnych na przyszły rok.
  9. 25 listopada spotkanie Rady Duszpasterskiej.