UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE NA ZAMYSŁOWIE

W piątek, 8 grudnia, przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 8.00, 12.30 – za parafian oraz o 18.00. O godzi. 12.00 rozpocznie się nabożeństwo GODZINY ŁASKI. Zapraszamy wszystkich wiernych do licznego udziału. W tym dniu post nie obowiązuje.

W sobotę, po Mszy porannej – Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP (cz. II).

W niedzielę, 10 grudnia – ODPUST PARAFIALNY. Msze św. z kazaniami i nabożeństwami odpustowymi będą o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Msza św. o 19.30 – recytowana tylko z kazaniem odpustowym. Rodziny z dziećmi prosimy o obecność na Mszy św. o 10.00. Będzie udzielane indywidualne błogosławieństwo. Na Mszę św. o godz. 12.00 w intencji parafian zapraszamy wiernych oraz wszystkie grupy parafialne wraz z delegacjami sztandarowymi. Pamiętajmy o możliwości uzyskania odpustu zupełnego w tym dniu.

Planujemy przy tej okazji Świąteczny Jarmark prowadzony przez Dzieci Maryji i osoby chętne. W sprawie organizacji prosimy o kontakt z p. Bogusławą Pydyn. Już dziś zachęcamy do zakupu przygotowanych ciast i świątecznych ozdób. Będą też dostępne opłatki i świece wigilijne. Zebrane ofiary będą przeznaczone dla naszych dziecięcych grup parafialnych.